
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 12 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,8 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: kulsyreholdigt vand, syre (citronsyre), taurin (0,4%), surhedsregulerende middel (natriumcitrater), maltodextrin, panax ginseng rodekstrakt (0,08%), aromaer, konserveringsmidler (kaliumsorbat, natriumbenzoat), sødestoffer (sucralose, acesulfam K), koffein (0,03%), stabilisatorer (arabisk gummi, glycerolestere af fyrreharpiks), vitaminer (niacin, riboflavin, B6, B12), vegetabilske olier (kokosnød, rapsfrø), salt, inositol, farve (E160e)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- MONSTER L. HAMILTON U/SUK. · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER L. HAMILTON U/SUK. · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster L. Hamilton U/suk. · Spar50 cl17,95 kr35,90 kr/liter
- Monster L. Hamilton U/suk. · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l22,25 kr44,50 kr/liter
- Monster L. Hamilton U/suk. · Min Købmand50 cl25,00 kr50,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Monster L. Hamilton U/suk. hos MENY koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 418 dage. Gennemsnitsprisen for Monster L. Hamilton U/suk. hos MENY er 17.06 kr og varierer fra 9.95 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 418 dage har Goma registreret prisdata for Monster L. Hamilton U/suk. hos MENY i 234 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 56% af tiden. Ud af de 234 prisregistreringer har Monster L. Hamilton U/suk. været markeret som tilbud 46 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 20% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 418 dage kan vi se følgende mønstre: Monster L. Hamilton U/suk. har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 27 dage mellem hver tilbudsperiode. Monster L. Hamilton U/suk. er ofte på tilbud (20% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 153 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.