
MENY
Haribo Lakrids
Haribo Vampyrer
120 g
Tilbuddet udløber i dag
82,92 kr/kg
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Glucosesirup; sukker; gelatine; dextrose; rålakrids; syre: citronsyre; frugt- og plantekoncentrater:spirulina, saflor, æble, citron, ræddike, sødkartoffel, gulerod, solbær, hibiscus;sirup af invertsukker; aroma; ammoniumchlorid; salt; farve: vegetabilsk kul; palmeolie; overfladebehandlingsmidler: bivokshvidt og gult, carnaubavoks. Kan indeholde spor af hvede. Allergener EU(2003/89/EC) Kan indeholde: Glutenholdigt korn, UW
Allergener
Glutenholdigt korn, Hvede (glutenholdigt korn)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Haribo Vampyrer · MENY120 g9,95 kr82,92 kr/kg
- Vampyrer · Bilka120 g20,00 kr166,67 kr/kg
- Vampyrer · Føtex120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Vampyrer · Min Købmand120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Vampyrer · Spar120 g24,95 kr207,92 kr/kg
- Vampyrer · Nemlig120 g25,25 kr210,42 kr/kg
- Vampyrer 120 g, Haribo · Wolt Market120 g26,50 kr220,83 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Haribo Vampyrer · Spar375 g30,00 kr80,00 kr/kg
- Vampyrer · Bilka375 g35,00 kr93,33 kr/kg
- Vampyrer · Føtex375 g42,00 kr112,00 kr/kg
- Haribo Vampyrer · MENY375 g49,95 kr133,20 kr/kg
- Vampyrer 375 g, Haribo · Wolt Market375 g53,95 kr143,87 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Haribo Vampyrer hos MENY koster typisk 24.95 kr, men er lige nu på tilbud til 9.95 kr, hvilket giver en besparelse på 60%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 454 dage. Gennemsnitsprisen for Haribo Vampyrer hos MENY er 20.62 kr og varierer fra 9.95 kr til 24.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 454 dage har Goma registreret prisdata for Haribo Vampyrer hos MENY i 402 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 89% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Haribo Vampyrer været markeret som tilbud 103 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 28% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 454 dage kan vi se følgende mønstre: Haribo Vampyrer har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 8 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 22 dage mellem hver tilbudsperiode. Haribo Vampyrer er ofte på tilbud (28% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.