
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Æblemost Ørskov 75 Cl · Spar75 cl20,00 kr26,67 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · Min Købmand75 cl26,00 kr34,67 kr/liter
- Æblemost, OMHU · Wolt Market750 ml27,50 kr36,67 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · MENY75 cl29,95 kr39,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Æblemost ufiltreret · Bilka1 l12,95 kr12,95 kr/liter
- Æblemost · Netto1 l18,95 kr18,95 kr/liter
- ÆBLEMOST · REMA 10001 l19,84 kr19,84 kr/liter
- Æblemost m. Ingrid Marie · Nemlig0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Æble frisk og syrlig most · Nemlig0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Æble mild og rund most · Nemlig0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Æblemost ufiltreret øko. · Nemlig1 l27,00 kr27,00 kr/liter
- Gestus Æblemost · Min Købmand1 l28,95 kr28,95 kr/liter
- Æblemost · Bilka3 l45,00 kr15,00 kr/liter
- Æblemost · Føtex3 l45,00 kr15,00 kr/liter
- Æblemost øko. · Nemlig3 l110,00 kr36,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Æblemost Ørskov 75 Cl hos MENY koster 29.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Æblemost Ørskov 75 Cl hos MENY er 26.28 kr og varierer fra 18.00 kr til 29.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Æblemost Ørskov 75 Cl hos MENY i 433 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Æblemost Ørskov 75 Cl været markeret som tilbud 65 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 18% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Æblemost Ørskov 75 Cl har været på tilbud hos MENY i februar, marts, maj, juni, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Der går typisk 45 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.