
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi40 kcalFedt0 gSukker9,7 gProtein0,5 g
| Energi | 40 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 9,7 g |
| - heraf sukkerarter | 9,7 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 95,1%
- Protein
- 4,9%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Ufiltreret æblemost. Ikke fra koncentrat.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gestus Æblemost · Min Købmand1 l28,95 kr28,95 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Æblemost ufiltreret · Bilka1 l12,95 kr12,95 kr/liter
- Æblemost · Netto1 l18,95 kr18,95 kr/liter
- ÆBLEMOST · REMA 10001 l19,84 kr19,84 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · Spar75 cl20,00 kr26,67 kr/liter
- Æblemost m. Ingrid Marie · Nemlig0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Æble frisk og syrlig most · Nemlig0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Æble mild og rund most · Nemlig0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · Min Købmand75 cl26,00 kr34,67 kr/liter
- Æblemost ufiltreret øko. · Nemlig1 l27,00 kr27,00 kr/liter
- Æblemost, OMHU · Wolt Market750 ml27,50 kr36,67 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · MENY75 cl29,95 kr39,93 kr/liter
- Æblemost · Bilka3 l45,00 kr15,00 kr/liter
- Æblemost · Føtex3 l45,00 kr15,00 kr/liter
- Æblemost øko. · Nemlig3 l110,00 kr36,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Gestus Æblemost hos Min Købmand koster 28.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 89 dage. Gennemsnitsprisen for Gestus Æblemost hos Min Købmand er 28.95 kr og varierer fra 28.95 kr til 28.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 89 dage har Goma registreret prisdata for Gestus Æblemost hos Min Købmand i 82 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 92% af tiden. Ud af de 82 prisregistreringer har Gestus Æblemost aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Gestus Æblemost kan købes hos Min Købmand til 29 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 14 alternativer tilgængelige på tværs af 9 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.