MENY
Gobi
Villa Boheme Red
300 cl
Tilbuddet udløber i dag
33,32 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Villa Boheme Red · MENY300 cl99,95 kr33,32 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Shiraz Merlot · Netto37.5 cl28,45 kr75,87 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Netto100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Villa Boheme Red hos MENY koster typisk 139.95 kr, men er lige nu på tilbud til 99.95 kr, hvilket giver en besparelse på 29%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. august 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 33 dage. Gennemsnitsprisen for Villa Boheme Red hos MENY er 99.95 kr og varierer fra 99.95 kr til 99.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 33 dage har Goma registreret prisdata for Villa Boheme Red hos MENY i 13 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 39% af tiden. Ud af de 13 prisregistreringer har Villa Boheme Red været markeret som tilbud 13 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 33 dage kan vi se følgende mønstre: Villa Boheme Red har været på tilbud hos MENY i august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 33 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 33 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Villa Boheme Red er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.