
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0,2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0,9 kJ / 0,2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), surhedsregulerende middel (E338, E331), sødestof (natriumcyclamat, acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer (inkl. koffein). INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COCA COLA · REMA 100050 cl17,00 kr34,00 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Coca-cola Zero · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Coca-cola Zero · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Coca-cola Zero · Min Købmand50 cl23,00 kr46,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca-cola Zero hos MENY koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Coca-cola Zero hos MENY er 19.59 kr og varierer fra 18.95 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Coca-cola Zero hos MENY i 433 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Coca-cola Zero aldrig været markeret som tilbud hos MENY.
Coca-cola Zero kan købes hos MENY til 20 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 130 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.