Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,5 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 2 kJ / 0,5 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), aromaer (herunder koffein), syre (E338), sødestoffer (aspartam, acesulfam K, sukralose), fortykningsmiddel (E440), surhedsregulerende middel (E331), konserveringsmiddel (E202)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml4,95 kr15,00 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Bilka2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Cola · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Pepsi Max Cream Soda Flavour hos Bilka koster 7.25 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 19. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 104 dage. Gennemsnitsprisen for Pepsi Max Cream Soda Flavour hos Bilka er 7.20 kr og varierer fra 7.00 kr til 7.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 104 dage har Goma registreret prisdata for Pepsi Max Cream Soda Flavour hos Bilka i 104 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 104 prisregistreringer har Pepsi Max Cream Soda Flavour aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Pepsi Max Cream Soda Flavour kan købes hos Bilka til 7 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 130 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.