Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kulsyre, naturlig citrusaroma. Allergener EU(2003/89/EC) Fri for: Glutenholdigt korn, Krebsdyr, Æg, Fisk, Jordnødder/peanuts, Soja, Mælk, Nødder, Selleri, Sennep, Sesamfrø, Svovldioxid og sulfitter, Lupin, Bløddyr
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris · Wolt Market2 l4,95 kr2,48 kr/liter
- Harbø Apollinaris Citrus · MENY200 cl5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Netto2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Spar200 cl9,95 kr4,98 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Min Købmand11,95 kr
Lignende varer og andre varianter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Harbo 0,5 L Citrus · MENY0.5 l5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Harbø Apollinaris Citrus hos MENY koster 5.12 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. september 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 393 dage. Gennemsnitsprisen for Harbø Apollinaris Citrus hos MENY er 5.13 kr og varierer fra 5.12 kr til 5.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 393 dage har Goma registreret prisdata for Harbø Apollinaris Citrus hos MENY i 356 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 91% af tiden. Ud af de 356 prisregistreringer har Harbø Apollinaris Citrus aldrig været markeret som tilbud hos MENY.
Harbø Apollinaris Citrus kan købes hos MENY til 5 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 10 alternativer tilgængelige på tværs af 7 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.