Wolt Market
Harboe
Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris
2 l
2,48 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kulsyre, naturlig citrusaroma.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE APOLLINARIS CITRUS 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris · Wolt Market2 l4,95 kr2,48 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Harbø Apollinaris Citrus · MENY200 cl5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Netto2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Spar200 cl9,95 kr4,98 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Min Købmand11,95 kr
Lignende varer og andre varianter
- Vand m. brus citrus · Netto0.5 l2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Harbo 0,5 L Citrus · MENY0.5 l5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Netto3 l15,00 kr5,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris hos Wolt Market koster 4.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris hos Wolt Market er 6.70 kr og varierer fra 4.95 kr til 7.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris hos Wolt Market i 161 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 161 prisregistreringer har Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris aldrig været markeret som tilbud hos Wolt Market.
Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris kan købes hos Wolt Market til 5 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 13 alternativer tilgængelige på tværs af 7 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.