Netto
Harboe
Vand m. brus citrus
0.5 l
5,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kulsyre, naturligt citrusaroma.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand m. brus citrus · Netto0.5 l2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Harbo 0,5 L Citrus · MENY0.5 l5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Netto0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ramlosa · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Danskvand m. citrus 2 L, Harboe Apollinaris · Wolt Market2 l4,95 kr2,48 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Harbø Apollinaris Citrus · MENY200 cl5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Netto2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Spar200 cl9,95 kr4,98 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Min Købmand11,95 kr
- Vand m. brus citrus · Netto3 l15,00 kr5,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vand m. brus citrus hos Netto koster 2.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Vand m. brus citrus hos Netto er 2.49 kr og varierer fra 2.00 kr til 2.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Vand m. brus citrus hos Netto i 510 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Vand m. brus citrus været markeret som tilbud 8 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Vand m. brus citrus har været på tilbud hos Netto i august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Vand m. brus citrus er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 41 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.