Netto
Ramlösa
Vand m. brus citrus
0.5 l
36,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Naturligt mineralvand, kuldioxid, naturlige citrusaromaer med andre naturlige aromaer.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand m. brus citrus · Netto0.5 l2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Harbo 0,5 L Citrus · MENY0.5 l5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris Citrus · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Netto0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ramlosa · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DANSKVAND · REMA 100050 cl2,50 kr5,00 kr/liter
- HARBOE APOLLINARIS CITRUS 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Danskvand m. citrus · Nemlig2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Aqua d'or brus m. citron · Føtex1.25 l10,00 kr8,00 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Egekilde Juicy Lemon · MENY333 g12,95 kr38,89 kr/kg
- Aqua d'or brus m. citron · Bilka1.25 l13,50 kr10,80 kr/liter
- Danskvand m. citron frugtjuice, Egekilde Juicy · Wolt Market330 ml13,50 kr40,91 kr/liter
- Ramlösa m. citrus · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Bilka0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Netto0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- Noda Sicilian Lemon Øko · MENY330 ml16,95 kr51,36 kr/liter
- Noda Sicilian Lemon Øko · Spar33 cl16,95 kr51,36 kr/liter
- Ramlísa Citrus · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Vand m. brus citron · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Rynkeby Fr Brus Lime/citri · MENY1 l20,95 kr20,95 kr/liter
- Ramläsa Citrus · MENY150 cl20,95 kr13,97 kr/liter
- Ramläsa Citrus · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Danskvand m. citrus 6-pak, Egekilde · Wolt Market1.98 l30,00 kr15,15 kr/liter
- Vand m. brus og citrussmag · Bilka6 stk43,50 kr7,25 kr/stk
- Egekilde Citrus 6-pak · MENY198 cl49,95 kr25,23 kr/liter
- Danskvand m. citron · Nemlig4.5 l55,00 kr12,22 kr/liter
- Danskvand m. citrus 18-pak Harboe Apollinaris · Wolt Market5.94 l59,95 kr10,09 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vand m. brus citrus hos Netto koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Vand m. brus citrus hos Netto er 18.11 kr og varierer fra 17.50 kr til 19.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Vand m. brus citrus hos Netto i 507 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Vand m. brus citrus været markeret som tilbud 2 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Vand m. brus citrus har været på tilbud hos Netto i januar. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 3 dage. Vand m. brus citrus er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 270 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.