Wolt Market
Ramlösa
Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa
1.5 l
11,33 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Naturligt mineralvand, kuldioxid, naturlige citrusaromaer med andre naturlige aromaer.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand m. brus citron · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Ramlísa Citrus · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Vand m. brus citron · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Ramläsa Citrus · MENY150 cl20,95 kr13,97 kr/liter
- Ramläsa Citrus · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DANSKVAND · REMA 100050 cl2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- HARBOE APOLLINARIS CITRUS 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Danskvand m. citrus · Nemlig2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Aqua d'or brus m. citron · Føtex1.25 l10,00 kr8,00 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Egekilde Juicy Lemon · MENY333 g12,95 kr38,89 kr/kg
- Aqua d'or brus m. citron · Bilka1.25 l13,50 kr10,80 kr/liter
- Danskvand m. citron frugtjuice, Egekilde Juicy · Wolt Market330 ml13,50 kr40,91 kr/liter
- Ramlösa m. citrus · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Bilka0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Netto0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- Noda Sicilian Lemon Øko · MENY330 ml16,95 kr51,36 kr/liter
- Noda Sicilian Lemon Øko · Spar33 cl16,95 kr51,36 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Netto0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ramlosa · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Rynkeby Fr Brus Lime/citri · MENY1 l20,95 kr20,95 kr/liter
- Danskvand m. citrus 6-pak, Egekilde · Wolt Market1.98 l30,00 kr15,15 kr/liter
- Vand m. brus og citrussmag · Bilka6 stk43,50 kr7,25 kr/stk
- Egekilde Citrus 6-pak · MENY198 cl49,95 kr25,23 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa hos Wolt Market koster 17.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa hos Wolt Market er 20.18 kr og varierer fra 17.00 kr til 21.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa hos Wolt Market i 142 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 91% af tiden. Ud af de 142 prisregistreringer har Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa været markeret som tilbud 11 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa har været på tilbud hos Wolt Market i juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 2 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 75 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.