Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Naturligt mineralvand, kuldioxid, naturlige citrusaromaer med andre naturlige aromaer.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand m. brus citron · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Ramlísa Citrus · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Danskvand m. citrus 1,5 l, Ramlösa · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Vand m. brus citron · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Ramläsa Citrus · MENY150 cl20,95 kr13,97 kr/liter
- Ramläsa Citrus · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DANSKVAND · REMA 100050 cl2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- HARBOE APOLLINARIS CITRUS 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Danskvand m. citrus · Nemlig2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Aqua d'or brus m. citron · Føtex1.25 l10,00 kr8,00 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Egekilde Juicy Lemon · MENY333 g12,95 kr38,89 kr/kg
- Aqua d'or brus m. citron · Bilka1.25 l13,50 kr10,80 kr/liter
- Danskvand m. citron frugtjuice, Egekilde Juicy · Wolt Market330 ml13,50 kr40,91 kr/liter
- Ramlösa m. citrus · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Bilka0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Vand m. brus lemon øko · Netto0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- Noda Sicilian Lemon Øko · MENY330 ml16,95 kr51,36 kr/liter
- Noda Sicilian Lemon Øko · Spar33 cl16,95 kr51,36 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Netto0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ramlosa · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Vand m. brus citrus · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Rynkeby Fr Brus Lime/citri · MENY1 l20,95 kr20,95 kr/liter
- Danskvand m. citrus 6-pak, Egekilde · Wolt Market1.98 l30,00 kr15,15 kr/liter
- Vand m. brus og citrussmag · Bilka6 stk43,50 kr7,25 kr/stk
- Egekilde Citrus 6-pak · MENY198 cl49,95 kr25,23 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vand m. brus citron hos Bilka koster 19.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 564 dage. Gennemsnitsprisen for Vand m. brus citron hos Bilka er 15.66 kr og varierer fra 7.00 kr til 19.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 564 dage har Goma registreret prisdata for Vand m. brus citron hos Bilka i 536 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Vand m. brus citron været markeret som tilbud 158 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 43% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 564 dage kan vi se følgende mønstre: Vand m. brus citron har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 13 dage mellem hver tilbudsperiode. Vand m. brus citron er ofte på tilbud (43% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.