
MENY
Royal Unibrew
Fk Booster Pineapple Boost
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
34,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi53 kcalFedt0 gSukker12 gProtein0 g
| Energi | 222 kJ / 53 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 12 g |
| - heraf sukkerarter | 12 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, syre (E330), kuldioxid, aroma, surhedsregulerende middel (E331), konserveringsmidler (E202, E211), koffein (0,03%), saflorkoncentrat, citronkoncentrat, stabilisator (E445), vitaminer (pantothensyre, vitamin B6, biotin, vitamin B12), farvestof (E120)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Fk Booster Pineapple Boost · MENY50 cl17,00 kr34,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fk Booster Pineapple Boost hos MENY koster typisk 21.95 kr, men er lige nu på tilbud til 17.00 kr, hvilket giver en besparelse på 23%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 458 dage. Gennemsnitsprisen for Fk Booster Pineapple Boost hos MENY er 19.60 kr og varierer fra 14.00 kr til 21.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 458 dage har Goma registreret prisdata for Fk Booster Pineapple Boost hos MENY i 190 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 41% af tiden. Ud af de 190 prisregistreringer har Fk Booster Pineapple Boost været markeret som tilbud 59 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 31% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 458 dage kan vi se følgende mønstre: Fk Booster Pineapple Boost har været på tilbud hos MENY i januar, maj, juni, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 26 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 32 dage mellem hver tilbudsperiode. Fk Booster Pineapple Boost er ofte på tilbud (31% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.