
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi310 kJ
| Energi | 310 kJ |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Bacardi Breezer m. passionsfrugt & mango 4,0% · Wolt Market275 ml18,50 kr67,27 kr/liter
- Breezer m. passionsfrugt og mango · Bilka0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
- Breezer m. passionsfrugt og mango · Føtex0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · MENY27.5 ml19,95 kr725,45 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Smirnoff Ice · Netto0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Breezer Passionfruit/mango hos MENY koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 455 dage. Gennemsnitsprisen for Breezer Passionfruit/mango hos MENY er 16.00 kr og varierer fra 8.00 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 455 dage har Goma registreret prisdata for Breezer Passionfruit/mango hos MENY i 273 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 60% af tiden. Ud af de 273 prisregistreringer har Breezer Passionfruit/mango været markeret som tilbud 90 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 33% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 455 dage kan vi se følgende mønstre: Breezer Passionfruit/mango har været på tilbud hos MENY i januar, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 22 dage mellem hver tilbudsperiode. Breezer Passionfruit/mango er ofte på tilbud (33% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY.