MENY
Tenuta Di Collosorbo Gobi
Collosorbo Brunello Øko
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
239,93 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Collosorbo Brunello Øko · MENY75 cl179,95 kr239,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Shiraz Merlot · Netto37.5 cl28,45 kr75,87 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Netto100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Collosorbo Brunello Øko hos MENY koster typisk 399.95 kr, men er lige nu på tilbud til 179.95 kr, hvilket giver en besparelse på 55%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. august 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 48 dage. Gennemsnitsprisen for Collosorbo Brunello Øko hos MENY er 179.95 kr og varierer fra 179.95 kr til 179.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 48 dage har Goma registreret prisdata for Collosorbo Brunello Øko hos MENY i 14 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 29% af tiden. Ud af de 14 prisregistreringer har Collosorbo Brunello Øko været markeret som tilbud 14 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 48 dage kan vi se følgende mønstre: Collosorbo Brunello Øko har været på tilbud hos MENY i august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 48 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 48 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Collosorbo Brunello Øko er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.