
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Canadian Club Whiskey 40% · MENY70 cl169,95 kr242,79 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- GRANTS 70 CL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine''s Whisky · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Blended skotsk Whisky 40%, Grants Triplewood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Canadian Club Whiskey 40% hos MENY koster 169.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 458 dage. Gennemsnitsprisen for Canadian Club Whiskey 40% hos MENY er 142.46 kr og varierer fra 89.95 kr til 169.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 458 dage har Goma registreret prisdata for Canadian Club Whiskey 40% hos MENY i 167 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 36% af tiden. Ud af de 167 prisregistreringer har Canadian Club Whiskey 40% været markeret som tilbud 60 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 36% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 458 dage kan vi se følgende mønstre: Canadian Club Whiskey 40% har været på tilbud hos MENY i januar, marts, maj, juni, juli, august, september og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 39 dage mellem hver tilbudsperiode. Canadian Club Whiskey 40% er ofte på tilbud (36% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 7 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.