Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- *everyday Wine White 13% · Min Købmand300 cl109,00 kr36,33 kr/liter
- Everyday Wine White · Spar300 cl140,95 kr46,98 kr/liter
- Everyday Wine White 13% · MENY300 cl149,95 kr49,98 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Everyday Wine White 13% hos MENY koster 149.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 445 dage. Gennemsnitsprisen for Everyday Wine White 13% hos MENY er 133.44 kr og varierer fra 99.95 kr til 150.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 445 dage har Goma registreret prisdata for Everyday Wine White 13% hos MENY i 235 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 53% af tiden. Ud af de 235 prisregistreringer har Everyday Wine White 13% været markeret som tilbud 72 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 31% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 445 dage kan vi se følgende mønstre: Everyday Wine White 13% har været på tilbud hos MENY i januar, marts, april, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 34 dage mellem hver tilbudsperiode. Everyday Wine White 13% er ofte på tilbud (31% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.