
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tofterup Red 20 13,5% Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Tofterup Red 2025 Øko · Min Købmand75 cl75,95 kr101,27 kr/liter
- Tofterup Red 20 13,5% Øko · MENY75 cl79,95 kr106,60 kr/liter
- 🇪🇸Rødvin 13,5% øko. Tofterup Brothers · Wolt Market750 ml93,50 kr124,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tofterup Red 20 13,5% Øko hos MENY koster 79.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 444 dage. Gennemsnitsprisen for Tofterup Red 20 13,5% Øko hos MENY er 74.67 kr og varierer fra 45.00 kr til 110.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 444 dage har Goma registreret prisdata for Tofterup Red 20 13,5% Øko hos MENY i 153 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 34% af tiden. Ud af de 153 prisregistreringer har Tofterup Red 20 13,5% Øko været markeret som tilbud 32 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 21% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 444 dage kan vi se følgende mønstre: Tofterup Red 20 13,5% Øko har været på tilbud hos MENY i juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 52 dage mellem hver tilbudsperiode. Tofterup Red 20 13,5% Øko er ofte på tilbud (21% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.