
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Irish Whisky · Føtex70 cl149,00 kr212,86 kr/liter
- Irish Whisky · Bilka70 cl179,00 kr255,71 kr/liter
- Jameson Irish Whisky 40% · MENY70 cl184,95 kr264,21 kr/liter
- Jameson · Min Købmand194,95 kr
- Jameson Irish Whiskey 40% · Spar70 cl199,00 kr284,29 kr/liter
- Irish Whisky · Bilka70 cl229,00 kr327,14 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- GRANTS 70 CL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine''s Whisky · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Blended skotsk Whisky 40%, Grants Triplewood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Jameson hos Min Købmand koster 194.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 88 dage. Gennemsnitsprisen for Jameson hos Min Købmand er 182.40 kr og varierer fra 140.00 kr til 194.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 88 dage har Goma registreret prisdata for Jameson hos Min Købmand i 84 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 84 prisregistreringer har Jameson været markeret som tilbud 8 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 10% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 88 dage kan vi se følgende mønstre: Jameson har været på tilbud hos Min Købmand i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det er 21 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.