
Min Købmand
Harboes Bryggeri
X-ray Org. Energidrik 50cl
50 cl
29,90 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi49 kcalFedt0 gSukker9,8 gProtein0 g
| Energi | 49 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 10 g |
| - heraf sukkerarter | 9,8 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, kulsyre, syre (citronsyre), farve (E 150d), vitaminer (niacin, pantothensyre, vitamin B6, aroma, taurin (0,4%), antioxidant (ascorbinsyre), koffein, riboflavin, folsyre).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Wolt Market500 ml9,95 kr19,90 kr/liter
- X-ray Org. Energidrik 50cl · Min Købmand50 cl14,95 kr29,90 kr/liter
- X-Ray Energidrik 1/4 Palle · MENY50 cl14,95 kr29,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Spar50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
X-ray Org. Energidrik 50cl hos Min Købmand koster 14.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 88 dage. Gennemsnitsprisen for X-ray Org. Energidrik 50cl hos Min Købmand er 14.95 kr og varierer fra 14.95 kr til 14.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 88 dage har Goma registreret prisdata for X-ray Org. Energidrik 50cl hos Min Købmand i 87 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 87 prisregistreringer har X-ray Org. Energidrik 50cl aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
X-ray Org. Energidrik 50cl kan købes hos Min Købmand til 15 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 393 alternativer tilgængelige på tværs af 14 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.