Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- FINT FILTERSALT · REMA 10002 kg9,95 kr4,98 kr/kg
- Filtersalt (fint) · Nemlig2 kg9,95 kr4,98 kr/kg
- Fint Salt Til Maskinopvask · MENY2 g14,95 kr7.475,00 kr/kg
- Fint Salt Til Maskinopvask · Spar2 kg16,95 kr8,48 kr/kg
- Fint Filtersalt 2,0 Kg · Min Købmand2 g19,95 kr9.975,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- GROFT FILTERSALT · REMA 10001.8 kg9,85 kr5,47 kr/kg
- Filtersalt (groft) · Nemlig1.8 kg9,85 kr5,47 kr/kg
- Fint salt til opvaskemaskiner · Føtex2 kg10,95 kr5,48 kr/kg
- Groft Filtersalt 1,8 Kg · MENY1.8 kg14,95 kr8,31 kr/kg
- Groft Filtersalt Mask · Spar1800 g14,95 kr8,31 kr/kg
- Neophos salt · Nemlig1.2 kg15,75 kr13,13 kr/kg
- Groft Filtersalt 1,8 Kg · Min Købmand1.8 kg19,95 kr11,08 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fint Filtersalt 2,0 Kg hos Min Købmand koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 8. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 146 dage. Gennemsnitsprisen for Fint Filtersalt 2,0 Kg hos Min Købmand er 19.89 kr og varierer fra 16.18 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 146 dage har Goma registreret prisdata for Fint Filtersalt 2,0 Kg hos Min Købmand i 124 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 85% af tiden. Ud af de 124 prisregistreringer har Fint Filtersalt 2,0 Kg aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Fint Filtersalt 2,0 Kg kan købes hos Min Købmand til 20 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 11 alternativer tilgængelige på tværs af 6 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.