
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Filtersalt (groft) · Nemlig1.8 kg9,85 kr5,47 kr/kg
- GROFT FILTERSALT · REMA 10001.8 kg9,85 kr5,47 kr/kg
- Groft Filtersalt 1,8 Kg · MENY1.8 kg14,95 kr8,31 kr/kg
- Groft Filtersalt Mask · Spar1800 g14,95 kr8,31 kr/kg
- Groft Filtersalt 1,8 Kg · Min Købmand1.8 kg19,95 kr11,08 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- FINT FILTERSALT · REMA 10002 kg9,95 kr4,98 kr/kg
- Filtersalt (fint) · Nemlig2 kg9,95 kr4,98 kr/kg
- Fint salt til opvaskemaskiner · Føtex2 kg10,95 kr5,48 kr/kg
- Fint Salt Til Maskinopvask · MENY2 g14,95 kr7.475,00 kr/kg
- Neophos salt · Nemlig1.2 kg15,75 kr13,13 kr/kg
- Fint Salt Til Maskinopvask · Spar2 kg16,95 kr8,48 kr/kg
- Fint Filtersalt 2,0 Kg · Min Købmand2 g19,95 kr9.975,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Filtersalt (groft) hos Nemlig koster 9.85 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Filtersalt (groft) hos Nemlig er 9.85 kr og varierer fra 9.85 kr til 9.85 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Filtersalt (groft) hos Nemlig i 454 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Filtersalt (groft) aldrig været markeret som tilbud hos Nemlig.
Filtersalt (groft) kan købes hos Nemlig til 10 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 11 alternativer tilgængelige på tværs af 6 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.