
Min Købmand
Taster Wine
Diamond Hill Shiraz-merlot
300 cl
46,65 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Diamond Hill Shiraz-merlot · Spar300 cl95,00 kr31,67 kr/liter
- DIAMOND HILL 13,5% · REMA 10003 l125,00 kr41,67 kr/liter
- Diamond Hill Shiraz-merlot · MENY300 cl136,95 kr45,65 kr/liter
- Diamond Hill Shiraz-merlot · Min Købmand300 cl139,95 kr46,65 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Diamond Hill Shiraz-merlot hos Min Købmand koster 139.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Diamond Hill Shiraz-merlot hos Min Købmand er 139.86 kr og varierer fra 89.00 kr til 149.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Diamond Hill Shiraz-merlot hos Min Købmand i 154 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 154 prisregistreringer har Diamond Hill Shiraz-merlot været markeret som tilbud 15 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 10% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 153 dage kan vi se følgende mønstre: Diamond Hill Shiraz-merlot har været på tilbud hos Min Købmand i juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 43 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.