
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi41 kcalFedt0 gSukker9,6 gProtein0 g
| Energi | 170 kJ / 41 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 9,6 g |
| - heraf sukkerarter | 9,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, druesukker (2%), syre (E330), kuldioxid, salt, konserveringsmiddel (E211), surhedsregulerende midler (E339, E500, E331, E501), aroma (herunder coffein og quinin).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- FAXE KONDI · REMA 100050 cl18,21 kr36,42 kr/liter
- Faxe Kondi · Netto0.5 l18,25 kr36,50 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi 0,5 L · MENY0.5 l21,95 kr43,90 kr/liter
- Faxe Kondi 50 · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Faxe Kondi · Min Købmand50 cl23,00 kr46,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- X-Ray Lemon X Lime Zero · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Kondi · MENY1.5 l9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Free 1,5 L. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Føtex1 l10,00 kr10,00 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Free · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Schweppes Citrus Mix (dåse) · Nemlig0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Pet · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Spar33 cl11,25 kr34,09 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI 0 KAL1,5L · 365discount1.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi hos Min Købmand koster 23.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi hos Min Købmand er 21.74 kr og varierer fra 19.95 kr til 23.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi hos Min Købmand i 152 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 152 prisregistreringer har Faxe Kondi aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Faxe Kondi kan købes hos Min Købmand til 23 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 83 alternativer tilgængelige på tværs af 14 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.