
Min Købmand
Royal Unibrew
Faxe Kondi Pet 20pk 1/4pl
660 cl
13,63 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi170 kJFedt0 gSukker9,6 gProtein0 g
| Energi | 170 kJ |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 9,6 g |
| - heraf sukkerarter | 9,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, druesukker (2%), syre (E330), kuldioxid, salt, konserveringsmiddel (E211), surhedsregulerende midler (E339, E500, E331, E501), aroma (herunder koffein og quinin).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi · Nemlig6.6 l69,95 kr10,60 kr/liter
- Faxe Kondi Pet 20pk 1/4pl · Min Købmand660 cl89,95 kr13,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- X-Ray Lemon X Lime Zero · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Kondi · MENY1.5 l9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Free 1,5 L. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Føtex1 l10,00 kr10,00 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Free · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Schweppes Citrus Mix (dåse) · Nemlig0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Pet · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Spar33 cl11,25 kr34,09 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI 0 KAL1,5L · 365discount1.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Pet 20pk 1/4pl hos Min Købmand koster 89.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 91 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Pet 20pk 1/4pl hos Min Købmand er 90.26 kr og varierer fra 79.95 kr til 112.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 91 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Pet 20pk 1/4pl hos Min Købmand i 93 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 93 prisregistreringer har Faxe Kondi Pet 20pk 1/4pl været markeret som tilbud 54 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 58% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 91 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Pet 20pk 1/4pl har været på tilbud hos Min Købmand i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 17 dage. Der går typisk 19 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Pet 20pk 1/4pl er ofte på tilbud (58% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.