
Min Købmand
Royal Unibrew
Faxe Kondi Pro Ice
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
20,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi80 kJFedt0 gSukker4,6 gProtein0 g
| Energi | 80 kJ |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 4,7 g |
| - heraf sukkerarter | 4,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, dextrose, sukker, syre (E330), surhedsregulerende midler (E327, E331), aroma, salt, konserveringsmiddel (E202), sødestoffer (E950, E955), stabilisatorer (E414, E444, E445), vitaminer (niacin, B6, B12)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Pro Ice · Min Købmand50 cl10,00 kr20,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pro Ice · MENY50 cl17,00 kr34,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Pro Ice hos Min Købmand koster typisk 21.95 kr, men er lige nu på tilbud til 10.00 kr, hvilket giver en besparelse på 54%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 18. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 13 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Pro Ice hos Min Købmand er 15.98 kr og varierer fra 10.00 kr til 21.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 13 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Pro Ice hos Min Købmand i 14 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 14 prisregistreringer har Faxe Kondi Pro Ice været markeret som tilbud 7 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 50% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 13 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Pro Ice har været på tilbud hos Min Købmand i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Faxe Kondi Pro Ice er ofte på tilbud (50% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.