
Min Købmand
Royal Unibrew
Royal Club Gin/passionsfr.
33 cl
60,45 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi273 kJFedt0 gSukker8,5 gProtein0 g
| Energi | 273 kJ |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 8,5 g |
| - heraf sukkerarter | 8,5 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, kuldioxid, gin, syre (E330), naturlig aroma, konservering (E202), saflorkoncentrat, citronkoncentrat, stabilisator (E445), farvestof (E120)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cocktail m. gin og passionsfrugt · Bilka0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Cocktail m. gin og passionsfrugt · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Gin & Passionfruit 5,5%, Royal Club · Wolt Market330 ml18,50 kr56,06 kr/liter
- Royal Club Gin/passionsfr. · MENY33 cl19,50 kr59,09 kr/liter
- Royal Club Gin/passionsfr. · Min Købmand33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
- Royal Club Gin/passionsfr. · Spar33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Royal Club Gin/passionsfr. hos Min Købmand koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 112 dage. Gennemsnitsprisen for Royal Club Gin/passionsfr. hos Min Købmand er 16.67 kr og varierer fra 10.00 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 112 dage har Goma registreret prisdata for Royal Club Gin/passionsfr. hos Min Købmand i 104 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 93% af tiden. Ud af de 104 prisregistreringer har Royal Club Gin/passionsfr. aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Royal Club Gin/passionsfr. kan købes hos Min Købmand til 20 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 167 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.