
Min Købmand
Vina Cono Sur S.A.
Cs Bicicleta Rose 2025T
75 cl
95,93 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cs Bicicleta Rose 2025T · Min Købmand75 cl71,95 kr95,93 kr/liter
- Cono Sur Bicicl Rosä Pinot · MENY75 cl79,95 kr106,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- EL SENVINO 12% · REMA 100037.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- INDOMITA ROSE · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Rosé · Netto75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Bardolino Chiaretto · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinotage Rosé · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Ros’ 21 13% Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- SILENIA ROSE SPANIEN 75 CL 12,5% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 11% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cs Bicicleta Rose 2025T hos Min Købmand koster 71.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 150 dage. Gennemsnitsprisen for Cs Bicicleta Rose 2025T hos Min Købmand er 69.47 kr og varierer fra 45.00 kr til 79.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 150 dage har Goma registreret prisdata for Cs Bicicleta Rose 2025T hos Min Købmand i 134 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 89% af tiden. Ud af de 134 prisregistreringer har Cs Bicicleta Rose 2025T været markeret som tilbud 17 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 150 dage kan vi se følgende mønstre: Cs Bicicleta Rose 2025T har været på tilbud hos Min Købmand i juni og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 32 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 42 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.