
Min Købmand
Casa Vinicola Botter Gobi
Cuvee 2016
75 cl
179,93 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cuvee 2016 · Min Købmand75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
- Cuvee '16 16% · MENY75 cl139,95 kr186,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cuvee 2016 hos Min Købmand koster 134.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 7. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 148 dage. Gennemsnitsprisen for Cuvee 2016 hos Min Købmand er 109.50 kr og varierer fra 70.00 kr til 134.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 148 dage har Goma registreret prisdata for Cuvee 2016 hos Min Købmand i 108 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 73% af tiden. Ud af de 108 prisregistreringer har Cuvee 2016 været markeret som tilbud 38 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 35% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 148 dage kan vi se følgende mønstre: Cuvee 2016 har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. Cuvee 2016 er ofte på tilbud (35% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.