
Min Købmand
Anecoop S. Coop.
Juan Juanes Bib Hvidvin
300 cl
46,86 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi333 kJFedt0 gSukker0,5 gProtein0 g
| Energi | 333 kJ |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 2,8 g |
| - heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Juan Juanes Bib Hvidvin · Min Købmand300 cl140,58 kr46,86 kr/liter
- Juan Juanes Bib Hvidvin · Spar300 cl140,95 kr46,98 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Juan Juanes Bib Hvidvin hos Min Købmand koster 140.58 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 17. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 138 dage. Gennemsnitsprisen for Juan Juanes Bib Hvidvin hos Min Købmand er 138.32 kr og varierer fra 99.00 kr til 149.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 138 dage har Goma registreret prisdata for Juan Juanes Bib Hvidvin hos Min Købmand i 113 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 82% af tiden. Ud af de 113 prisregistreringer har Juan Juanes Bib Hvidvin været markeret som tilbud 23 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 20% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 138 dage kan vi se følgende mønstre: Juan Juanes Bib Hvidvin har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 40 dage mellem hver tilbudsperiode. Juan Juanes Bib Hvidvin er ofte på tilbud (20% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 29 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.