
Min Købmand
Unilever Danmark
Neutral Toiletsæbe 2X100
200 g
174,75 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Sæbebar sensitiv hud parfumefri · Føtex200 g18,00 kr90,00 kr/kg
- Neutral Toiletsæbe 2x100g · Spar200 g18,00 kr90,00 kr/kg
- Sæbebar sensitiv hud parfumefri · Bilka200 g27,91 kr139,55 kr/kg
- Sæbe Neutral 2x100 g · Wolt Market200 g29,50 kr147,50 kr/kg
- Neutral Toiletsæbe 2X100 · Min Købmand200 g34,95 kr174,75 kr/kg
- Neutral Toiletsæbe 2x100g · MENY200 g34,95 kr174,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Sæbebarer m. naturlige olier · Netto300 g11,00 kr36,67 kr/kg
- Moisture Care sæbebar m. oliven · Bilka270 g12,00 kr44,44 kr/kg
- Moisture Care sæbebar m. oliven · Føtex270 g12,00 kr44,44 kr/kg
- Sæbebarer · Netto300 g13,00 kr43,33 kr/kg
- Palmolive Natural Delicate · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Bilka300 g15,96 kr53,20 kr/kg
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 g15,96 kr53,20 kr/kg
- Gentle Care sæbebar · Bilka180 g16,25 kr90,28 kr/kg
- Cleanse & Nourish sæbebar · Bilka120 g16,25 kr135,42 kr/kg
- Cleanse & Invigorate sæbebar m. sea salt og pomegrante · Bilka120 g16,25 kr135,42 kr/kg
- Sæbebar rosmarin · Bilka100 g19,00 kr190,00 kr/kg
- Sæbebar oliven · Bilka100 g19,00 kr190,00 kr/kg
- Sæbebar lavendel · Bilka100 g19,00 kr190,00 kr/kg
- Sæbebar lavendel · Føtex100 g19,00 kr190,00 kr/kg
- Savon De Marseille Oliven · MENY100 g20,95 kr209,50 kr/kg
- Savon De Marseille Lav. · MENY100 g20,95 kr209,50 kr/kg
- Deep Moisture sæbebar · Bilka180 g21,65 kr120,28 kr/kg
- Deep Moisture sæbebar · Føtex180 g21,65 kr120,28 kr/kg
- SÆBEBAR · REMA 10004 stk21,95 kr5,49 kr/stk
- Sæbebar Original · Bilka360 g22,00 kr61,11 kr/kg
- Palm.fl Håndsæbe Aqua · Spar300 ml22,95 kr76,50 kr/liter
- Palm. Fl Håndsæbe Milk&hon · Spar300 ml22,95 kr76,50 kr/liter
- Palm.fl Håndsæbe Milk&alm · Spar300 ml22,95 kr76,50 kr/liter
- Sæbebar Original · Føtex360 g24,25 kr67,36 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Neutral Toiletsæbe 2X100 hos Min Købmand koster 34.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 121 dage. Gennemsnitsprisen for Neutral Toiletsæbe 2X100 hos Min Købmand er 31.81 kr og varierer fra 20.00 kr til 35.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 121 dage har Goma registreret prisdata for Neutral Toiletsæbe 2X100 hos Min Købmand i 109 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 90% af tiden. Ud af de 109 prisregistreringer har Neutral Toiletsæbe 2X100 været markeret som tilbud 8 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 121 dage kan vi se følgende mønstre: Neutral Toiletsæbe 2X100 har været på tilbud hos Min Købmand i august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.