Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sodium Lactate, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Sæbebar sensitiv hud parfumefri · Føtex200 g18,00 kr90,00 kr/kg
- Neutral Toiletsæbe 2x100g · Spar200 g18,00 kr90,00 kr/kg
- Sæbebar sensitiv hud parfumefri · Bilka200 g27,91 kr139,55 kr/kg
- Sæbe Neutral 2x100 g · Wolt Market200 g29,50 kr147,50 kr/kg
- Neutral Toiletsæbe 2x100g · MENY200 g34,95 kr174,75 kr/kg
- Neutral Toiletsæbe 2X100 · Min Købmand200 g34,95 kr174,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Sæbebarer m. naturlige olier · Netto300 g11,00 kr36,67 kr/kg
- Moisture Care sæbebar m. oliven · Bilka270 g12,00 kr44,44 kr/kg
- Moisture Care sæbebar m. oliven · Føtex270 g12,00 kr44,44 kr/kg
- Sæbebarer · Netto300 g13,00 kr43,33 kr/kg
- Palmolive Natural Delicate · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Bilka300 g15,96 kr53,20 kr/kg
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 g15,96 kr53,20 kr/kg
- Gentle Care sæbebar · Bilka180 g16,25 kr90,28 kr/kg
- Cleanse & Nourish sæbebar · Bilka120 g16,25 kr135,42 kr/kg
- Cleanse & Invigorate sæbebar m. sea salt og pomegrante · Bilka120 g16,25 kr135,42 kr/kg
- Sæbebar rosmarin · Bilka100 g19,00 kr190,00 kr/kg
- Sæbebar oliven · Bilka100 g19,00 kr190,00 kr/kg
- Sæbebar lavendel · Bilka100 g19,00 kr190,00 kr/kg
- Sæbebar lavendel · Føtex100 g19,00 kr190,00 kr/kg
- Savon De Marseille Oliven · MENY100 g20,95 kr209,50 kr/kg
- Savon De Marseille Lav. · MENY100 g20,95 kr209,50 kr/kg
- Deep Moisture sæbebar · Bilka180 g21,65 kr120,28 kr/kg
- Deep Moisture sæbebar · Føtex180 g21,65 kr120,28 kr/kg
- SÆBEBAR · REMA 10004 stk21,95 kr5,49 kr/stk
- Sæbebar Original · Bilka360 g22,00 kr61,11 kr/kg
- Palm.fl Håndsæbe Aqua · Spar300 ml22,95 kr76,50 kr/liter
- Palm. Fl Håndsæbe Milk&hon · Spar300 ml22,95 kr76,50 kr/liter
- Palm.fl Håndsæbe Milk&alm · Spar300 ml22,95 kr76,50 kr/liter
- Sæbebar Original · Føtex360 g24,25 kr67,36 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Sæbe Neutral 2x100 g hos Wolt Market koster 29.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Sæbe Neutral 2x100 g hos Wolt Market er 29.07 kr og varierer fra 28.50 kr til 29.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Sæbe Neutral 2x100 g hos Wolt Market i 162 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 162 prisregistreringer har Sæbe Neutral 2x100 g aldrig været markeret som tilbud hos Wolt Market.
Sæbe Neutral 2x100 g kan købes hos Wolt Market til 30 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 41 alternativer tilgængelige på tværs af 8 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.