
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
100% polyetene.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bleposer · Bilka45 stk16,05 kr0,36 kr/stk
- Bleposer · Føtex45 stk16,05 kr0,36 kr/stk
- Bleposer · Nemlig45 stk16,95 kr0,38 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- BLEPOSER · REMA 10003 rl5,00 kr
- Fp Bind Og Bleposer 2x25st · MENY50 stk5,56 kr0,11 kr/stk
- Bleposer · Bilka60 stk7,75 kr0,13 kr/stk
- Bleposer · Føtex60 stk7,75 kr0,13 kr/stk
- Bleposer · Netto60 stk7,75 kr0,13 kr/stk
- Fp Bind Og Bleposer 2x25st · Spar50 stk10,23 kr0,20 kr/stk
- Bind- og blepose m. hank · Nemlig50 stk11,00 kr0,22 kr/stk
- Bind- og bleposer, First Price · Wolt Market50 stk13,95 kr0,28 kr/stk
- Fp Bind Og Bleposer 2x25st · Min Købmand50 stk17,95 kr0,36 kr/stk
- Refill til blespand · Føtex1 m44,02 kr
- Refill til blespand · Bilka1 m44,25 kr
- Bleposer (refills) · Nemlig3 stk209,77 kr69,92 kr/stk
- Bleposer refill til Twist & Click og Sangenic Tec blespande · Bilka3 stk229,34 kr76,45 kr/stk
- Bleposer refill til Twist & Click og Sangenic Tec blespande · Føtex3 stk229,34 kr76,45 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bleposer hos Nemlig koster 16.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Bleposer hos Nemlig er 16.39 kr og varierer fra 12.04 kr til 16.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Bleposer hos Nemlig i 462 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bleposer været markeret som tilbud 28 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 468 dage kan vi se følgende mønstre: Bleposer har været på tilbud hos Nemlig i april, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 48 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 5 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.