
Nemlig
First Price
Bind- og blepose m. hank
50 stk
Tilbuddet udløber søndag
0,22 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bind- og blepose m. hank · Nemlig50 stk11,00 kr0,22 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- BLEPOSER · REMA 10003 rl5,00 kr
- Fp Bind Og Bleposer 2x25st · MENY50 stk5,56 kr0,11 kr/stk
- Bleposer · Bilka60 stk7,75 kr0,13 kr/stk
- Bleposer · Føtex60 stk7,75 kr0,13 kr/stk
- Bleposer · Netto60 stk7,75 kr0,13 kr/stk
- Fp Bind Og Bleposer 2x25st · Spar50 stk10,23 kr0,20 kr/stk
- Bind- og bleposer, First Price · Wolt Market50 stk13,95 kr0,28 kr/stk
- Bleposer · Bilka45 stk16,05 kr0,36 kr/stk
- Bleposer · Føtex45 stk16,05 kr0,36 kr/stk
- Bleposer · Nemlig45 stk16,95 kr0,38 kr/stk
- Fp Bind Og Bleposer 2x25st · Min Købmand50 stk17,95 kr0,36 kr/stk
- Refill til blespand · Føtex1 m44,02 kr
- Refill til blespand · Bilka1 m44,25 kr
- Bleposer (refills) · Nemlig3 stk209,77 kr69,92 kr/stk
- Bleposer refill til Twist & Click og Sangenic Tec blespande · Bilka3 stk229,34 kr76,45 kr/stk
- Bleposer refill til Twist & Click og Sangenic Tec blespande · Føtex3 stk229,34 kr76,45 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bind- og blepose m. hank hos Nemlig koster typisk 13.75 kr, men er lige nu på tilbud til 11.00 kr, hvilket giver en besparelse på 20%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Bind- og blepose m. hank hos Nemlig er 12.73 kr og varierer fra 10.00 kr til 13.75 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Bind- og blepose m. hank hos Nemlig i 460 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bind- og blepose m. hank været markeret som tilbud 62 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 17% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 467 dage kan vi se følgende mønstre: Bind- og blepose m. hank har været på tilbud hos Nemlig i januar, februar, april, maj, juni, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 3 dage og forventes at slutte om 4 dage (søndag). Der går typisk 28 dage mellem hver tilbudsperiode.