
Nemlig
Faxe Kondi
Faxe Kondi Eksotisk 0
1.5 l
Tilbuddet udløber søndag
10,67 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi2 kcalFedt0 gSukker0,1 gProtein0 g
| Energi | 9 kJ / 2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,2 g |
| - heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Læskdrik med smag af eksotiske frugter. Indeholder sødestøffer. Indeh older en phenylalaninkilde. Ingredienser: Vand, kuldioxid, æblejuice fra koncentrat, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), sødestoffer (aspartam, natriumcyklamat, acesulfam K), stabilisatorer (E414, E444, E445), konserveringsmidler (E202, E211), sort gulerodskoncentrat, saflorkoncentrat, naturlig aroma
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Eksotisk 0 · Nemlig1.5 l16,00 kr10,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- EXOTIC NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- HARBOE EXOTIC NUL SUKKER 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Harboe Exotic Nul Sukker · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Exotic sukkerfri · Bilka2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Exotic sukkerfri · Føtex2 l8,50 kr4,25 kr/liter
- Harbø Exotic Nul Sukker · MENY200 cl9,95 kr4,98 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Fanta Exotic Zero · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 Kal · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Harboe Exotic Nul Sukker · Min Købmand200 cl11,95 kr5,98 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Fanta Exotic Zero Sugar · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Fanta Exotic Zero · Bilka1.5 l19,50 kr13,00 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 Kal · MENY50 cl20,95 kr41,90 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Fanta Exotic Zero Sugar · MENY150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 Kal · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Eksotisk 0 (dåse) · Nemlig1.98 l44,95 kr22,70 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Eksotisk 0 hos Nemlig koster typisk 22.75 kr, men er lige nu på tilbud til 16.00 kr, hvilket giver en besparelse på 30%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 265 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Eksotisk 0 hos Nemlig er 19.54 kr og varierer fra 10.00 kr til 22.75 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 265 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Eksotisk 0 hos Nemlig i 256 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 256 prisregistreringer har Faxe Kondi Eksotisk 0 været markeret som tilbud 64 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 25% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 265 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Eksotisk 0 har været på tilbud hos Nemlig i februar, april, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 2 dage og forventes at slutte om 3 dage (søndag). Der går typisk 19 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Eksotisk 0 er ofte på tilbud (25% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.