
Nemlig
De 6 fra Alsace
4.5 l
Tilbuddet udløber søndag
133,27 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- De 6 fra Alsace · Nemlig4.5 l599,70 kr133,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Føtex75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
De 6 fra Alsace hos Nemlig koster typisk 899.70 kr, men er lige nu på tilbud til 599.70 kr, hvilket giver en besparelse på 33%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 7. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 87 dage. Gennemsnitsprisen for De 6 fra Alsace hos Nemlig er 668.67 kr og varierer fra 599.70 kr til 899.70 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 87 dage har Goma registreret prisdata for De 6 fra Alsace hos Nemlig i 87 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 87 prisregistreringer har De 6 fra Alsace været markeret som tilbud 67 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 77% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 87 dage kan vi se følgende mønstre: De 6 fra Alsace har været på tilbud hos Nemlig i juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 35 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 60 dage og forventes at slutte om 3 dage (søndag). Der går typisk 8 dage mellem hver tilbudsperiode. De 6 fra Alsace er ofte på tilbud (77% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.