Netto
Bakersfield
Skagenslapper
600 g
Tilbuddet udløber i morgen
20,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Skagenslapper · Netto600 g12,00 kr20,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Skagenslapper · Bilka600 g10,00 kr16,67 kr/kg
- Skagenslapper · Netto600 g12,00 kr20,00 kr/kg
- SKAGENSLAPPER · REMA 1000438 g14,95 kr34,13 kr/kg
- Fuldkornsskagenslapper · Nemlig6 stk14,95 kr2,49 kr/stk
- COOP SKAGENSLAPPER · Brugsen480 g15,00 kr31,25 kr/kg
- Skagenslap · Lidl350 g15,00 kr42,86 kr/kg
- Fuldkornsskagenslapper · Bilka0.44 kg16,00 kr36,36 kr/kg
- Skagenslappper glutenfri · Bilka130 g17,25 kr132,69 kr/kg
- Skagenslapper · Netto130 g17,25 kr132,69 kr/kg
- ❄️Skagenslapper fuldkorn, Hatting · Wolt Market438 g19,00 kr43,38 kr/kg
- Skagenslapper · Føtex600 g22,44 kr37,40 kr/kg
- Gestus Skagenslapper 6 Stk · Spar450 g23,95 kr53,22 kr/kg
- Gestus Skagenslapper 6 Stk · Min Købmand6 stk23,99 kr4,00 kr/stk
- Gestus Skegælapper · MENY450 g24,95 kr55,44 kr/kg
- Skagenslapper øko. · Nemlig6 stk26,50 kr4,42 kr/stk
- Hat. Fuldk Skagenslap 6 St · MENY438 g28,95 kr66,10 kr/kg
- SKAGENSLAPPER · REMA 1000260 g29,95 kr115,19 kr/kg
- Skagenslapper m. surdej øko · Bilka375 g41,66 kr111,09 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Skagenslapper hos Netto koster typisk 22.44 kr, men er lige nu på tilbud til 12.00 kr, hvilket giver en besparelse på 47%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Skagenslapper hos Netto er 20.58 kr og varierer fra 10.00 kr til 22.61 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Skagenslapper hos Netto i 362 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 70% af tiden. Ud af de 362 prisregistreringer har Skagenslapper været markeret som tilbud 65 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 18% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Skagenslapper har været på tilbud hos Netto i marts, april, maj, juni, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 34 dage og forventes at slutte om 1 dag (fredag). Der går typisk 54 dage mellem hver tilbudsperiode.