Netto
Mucho Más
Mousserende vin
75 cl
79,93 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Mousserende vin · Netto75 cl59,95 kr79,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Shiraz Merlot · Netto37.5 cl28,45 kr75,87 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Netto100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Mousserende vin hos Netto koster 59.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Mousserende vin hos Netto er 57.62 kr og varierer fra 39.00 kr til 62.65 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Mousserende vin hos Netto i 494 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Mousserende vin været markeret som tilbud 55 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 15% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Mousserende vin har været på tilbud hos Netto i januar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 27 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 13 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.