Netto
Ebrius
Pinot Nero Trevenezie
75 cl
105,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pinot Nero Trevenezie · Netto75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Pinot Nero Trevenezie · Bilka75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DREAM PINOT NOIR MOLDOVA 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Spätburgunder · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY PINOT NOIR FRANKRIG 13,5% · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- P.Maufoux Pinot Noir Horizon · Nemlig0.75 l59,95 kr79,93 kr/liter
- Bourgogne Pinot Noir · Netto37.5 cl59,95 kr159,87 kr/liter
- Jean-Marie Garnier Pinot Noir · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Laboure-roi Pinot Noir · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- SMOOTH SILKY 13% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Pinot Nero Trevenezie hos Netto koster 79.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 90 dage. Gennemsnitsprisen for Pinot Nero Trevenezie hos Netto er 73.35 kr og varierer fra 59.00 kr til 89.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 90 dage har Goma registreret prisdata for Pinot Nero Trevenezie hos Netto i 81 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 90% af tiden. Ud af de 81 prisregistreringer har Pinot Nero Trevenezie været markeret som tilbud 27 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 33% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 90 dage kan vi se følgende mønstre: Pinot Nero Trevenezie har været på tilbud hos Netto i juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 13 dage. Der går typisk 4 dage mellem hver tilbudsperiode. Pinot Nero Trevenezie er ofte på tilbud (33% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 50 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.