Netto
Faxe Kondi
Faxe Kondi 0 kalorier
0.5 l
36,50 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, syre (E330), kuldioxid, salt, konserveringsmiddel (E211), sødestoffer (aspartam, acesulfam-K), surhedsregulerende midler (E331, E500, E339, E501), stabilisatorer (E415, E900), aroma (bl.a. coffein og quinin).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- FAXE KONDI · REMA 100050 cl18,21 kr36,42 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Netto0.5 l18,25 kr36,50 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Free 0,5 L. · MENY0.5 l21,50 kr43,00 kr/liter
- Faxe Kondi Light · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Faxe Kondi 0 Kalorie Pet · Min Købmand23,00 kr
Lignende varer og andre varianter
- X-Ray Lemon X Lime Zero · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Kondi · MENY1.5 l9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Free 1,5 L. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Føtex1 l10,00 kr10,00 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Free · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Schweppes Citrus Mix (dåse) · Nemlig0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Pet · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Spar33 cl11,25 kr34,09 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI 0 KAL1,5L · 365discount1.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi 0 kalorier hos Netto koster 18.25 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi 0 kalorier hos Netto er 18.43 kr og varierer fra 18.00 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi 0 kalorier hos Netto i 513 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Faxe Kondi 0 kalorier været markeret som tilbud 2 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi 0 kalorier har været på tilbud hos Netto i januar. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 3 dage. Faxe Kondi 0 kalorier er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 271 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.