
Spar
Pernod Richard Denmark
Malfy Gin Rosa
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
255,71 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Malfy Gin Rosa · Spar70 cl179,00 kr255,71 kr/liter
- MALFY GIN ROSA 70 CL 41% · Kvickly70 cl179,00 kr255,71 kr/liter
- MALFY GIN ROSA 70 CL 41% · SuperBrugsen70 cl179,00 kr255,71 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LONDON GIN 37,5% · REMA 100070 cl70,48 kr100,69 kr/liter
- London James Langley (37,5%) · Nemlig0.7 l70,48 kr100,69 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl74,95 kr107,07 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl75,00 kr107,14 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl77,95 kr111,36 kr/liter
- Gin · Føtex50 cl85,00 kr170,00 kr/liter
- Gin · Bilka50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Gin m. rabarbersmag · Bilka50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Butlers Dry Gin 37,5% · Min Købmand70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl93,95 kr134,21 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl93,95 kr134,21 kr/liter
- Finsbury gin (37,5%) · Nemlig0.7 l98,75 kr141,07 kr/liter
- GORDONS DRY GIN 70 CL 37,5% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gin m. mandarinsmag · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Gin m. citronsmag · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- BEEFEATER GIN 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Beefeater Gin 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BEEFEATER GIN 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Captains Gin 37,5% · Wolt Market700 ml99,95 kr142,79 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Finsbury Gin · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Bombay Sapphire` Gin · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordons dry (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordon’s Premium Pink (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Malfy Gin Rosa hos Spar koster typisk 199.95 kr, men er lige nu på tilbud til 179.00 kr, hvilket giver en besparelse på 10%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 62 dage. Gennemsnitsprisen for Malfy Gin Rosa hos Spar er 179.00 kr og varierer fra 179.00 kr til 179.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 62 dage har Goma registreret prisdata for Malfy Gin Rosa hos Spar i 14 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 23% af tiden. Ud af de 14 prisregistreringer har Malfy Gin Rosa været markeret som tilbud 14 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 62 dage kan vi se følgende mønstre: Malfy Gin Rosa har været på tilbud hos Spar i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 62 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 62 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Malfy Gin Rosa er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.