
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- 🇺🇸White Zinfandel Rosé 11,0%, Today's Special · Wolt Market750 ml64,46 kr85,95 kr/liter
- Todays Special Rosävin · Spar75 cl69,95 kr93,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- INDOMITA ROSE · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- Rosé · Netto75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Bardolino Chiaretto · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinotage Rosé · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Ros’ 21 13% Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- SILENIA ROSE SPANIEN 75 CL 12,5% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Reserva Rosé · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Tempranillo Rioja · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Pinard Rose Prisma · Min Købmand100 cl51,50 kr51,50 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Todays Special Rosävin hos Spar koster 69.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Todays Special Rosävin hos Spar er 60.12 kr og varierer fra 40.00 kr til 75.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Todays Special Rosävin hos Spar i 285 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 63% af tiden. Ud af de 285 prisregistreringer har Todays Special Rosävin været markeret som tilbud 140 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 49% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: Todays Special Rosävin har været på tilbud hos Spar i januar, maj, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 34 dage. Der går typisk 66 dage mellem hver tilbudsperiode. Todays Special Rosävin er ofte på tilbud (49% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 29 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.