
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Santa Luna White Bl. 12,5% · Spar300 cl133,95 kr44,65 kr/liter
- Santa Luna White Blend · MENY300 cl134,95 kr44,98 kr/liter
- Santa Luna White Bl. 12,5% · Min Købmand300 cl134,95 kr44,98 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Santa Luna White Bl. 12,5% hos Spar koster 133.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Santa Luna White Bl. 12,5% hos Spar er 122.45 kr og varierer fra 89.00 kr til 133.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Santa Luna White Bl. 12,5% hos Spar i 396 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 87% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Santa Luna White Bl. 12,5% været markeret som tilbud 127 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 35% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: Santa Luna White Bl. 12,5% har været på tilbud hos Spar i januar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 24 dage. Der går typisk 39 dage mellem hver tilbudsperiode. Santa Luna White Bl. 12,5% er ofte på tilbud (35% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar.