
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gKulhydrat0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, syre (E330), kuldioxid, salt, konserveringsmiddel (E211), sødestoffer (aspartam, acesulfam-k), surhedsregulerende midler (E339, E500, E331, E501), stabilisator (E415), aroma (herunder koffein og quinin).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- FAXE KONDI · REMA 10001.98 l41,25 kr20,83 kr/liter
- Faxe Kondi 0 6X33 Cl Ds · Spar198 cl44,95 kr22,70 kr/liter
- Faxe Kondi 0 6X33 Cl Ds · Min Købmand198 cl45,95 kr23,21 kr/liter
- 🧊Faxe Kondi 0 kalorier 6-pak · Wolt Market1.98 l48,50 kr24,49 kr/liter
- Faxe Kondi Free · MENY198 cl49,95 kr25,23 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier (dåse) · Nemlig7.92 l98,00 kr12,37 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- X-Ray Lemon X Lime Zero · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Kondi · MENY1.5 l9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Free 1,5 L. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Føtex1 l10,00 kr10,00 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Free · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Schweppes Citrus Mix (dåse) · Nemlig0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Pet · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Spar33 cl11,25 kr34,09 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI 0 KAL1,5L · 365discount1.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi 0 6X33 Cl Ds hos Spar koster 44.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi 0 6X33 Cl Ds hos Spar er 46.50 kr og varierer fra 41.95 kr til 49.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi 0 6X33 Cl Ds hos Spar i 389 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 85% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Faxe Kondi 0 6X33 Cl Ds været markeret som tilbud 71 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 19% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi 0 6X33 Cl Ds har været på tilbud hos Spar i august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 76 dage. Det er 333 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar.