
SuperBrugsen
Paris
PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5%
3 l
Tilbuddet udløber i dag
33,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5% · SuperBrugsen3 l99,00 kr33,00 kr/liter
- PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5% · Kvickly3 l99,00 kr33,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Shiraz Merlot · Netto37.5 cl28,45 kr75,87 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Netto100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5% hos SuperBrugsen koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 210 dage. Gennemsnitsprisen for PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5% hos SuperBrugsen er 105.51 kr og varierer fra 99.00 kr til 109.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 210 dage har Goma registreret prisdata for PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5% hos SuperBrugsen i 43 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 20% af tiden. Ud af de 43 prisregistreringer har PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5% været markeret som tilbud 43 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 210 dage kan vi se følgende mønstre: PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, marts, april, maj, juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 212 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 216 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). PARIS SEDUCTION RED FR 3L BIB 12,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.