
SuperBrugsen
Malfy
MALFY LIMONE GIN 70 CL 41%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
255,71 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- MALFY LIMONE GIN 70 CL 41% · SuperBrugsen70 cl179,00 kr255,71 kr/liter
- MALFY LIMONE GIN 70 CL 41% · Kvickly70 cl179,00 kr255,71 kr/liter
- Malfy Con Limone Gin · Spar70 cl179,00 kr255,71 kr/liter
- Gin Con Limone 41%, Malfy · Wolt Market700 ml199,00 kr284,29 kr/liter
- Malfy Con Limone 41% · MENY70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LONDON GIN 37,5% · REMA 100070 cl70,48 kr100,69 kr/liter
- London James Langley (37,5%) · Nemlig0.7 l70,48 kr100,69 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl74,95 kr107,07 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl75,00 kr107,14 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl77,95 kr111,36 kr/liter
- Gin · Føtex50 cl85,00 kr170,00 kr/liter
- Gin · Bilka50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Gin m. rabarbersmag · Bilka50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Butlers Dry Gin 37,5% · Min Købmand70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl93,95 kr134,21 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl93,95 kr134,21 kr/liter
- Finsbury gin (37,5%) · Nemlig0.7 l98,75 kr141,07 kr/liter
- GORDONS DRY GIN 70 CL 37,5% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gin m. mandarinsmag · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Gin m. citronsmag · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- BEEFEATER GIN 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Beefeater Gin 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BEEFEATER GIN 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Captains Gin 37,5% · Wolt Market700 ml99,95 kr142,79 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Finsbury Gin · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Bombay Sapphire` Gin · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordons dry (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordon’s Premium Pink (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
MALFY LIMONE GIN 70 CL 41% hos SuperBrugsen koster 179.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 154 dage. Gennemsnitsprisen for MALFY LIMONE GIN 70 CL 41% hos SuperBrugsen er 161.50 kr og varierer fra 159.00 kr til 179.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 154 dage har Goma registreret prisdata for MALFY LIMONE GIN 70 CL 41% hos SuperBrugsen i 8 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 5% af tiden. Ud af de 8 prisregistreringer har MALFY LIMONE GIN 70 CL 41% været markeret som tilbud 8 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 154 dage kan vi se følgende mønstre: MALFY LIMONE GIN 70 CL 41% har været på tilbud hos SuperBrugsen i april, maj, juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 156 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 160 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). MALFY LIMONE GIN 70 CL 41% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.