
SuperBrugsen
Jack
JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
264,29 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Jack Daniels Whisky 40% · Spar70 cl179,00 kr255,71 kr/liter
- JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
- JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40% · Kvickly70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
- Jack Daniels Whisky 40% · Min Købmand70 cl229,95 kr328,50 kr/liter
- Jack Daniels 40% · Wolt Market700 ml231,95 kr331,36 kr/liter
- Jack Daniels Whisky 40% · MENY70 cl234,95 kr335,64 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- GRANTS 70 CL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine''s Whisky · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Blended skotsk Whisky 40%, Grants Triplewood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40% hos SuperBrugsen koster 185.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40% hos SuperBrugsen er 181.36 kr og varierer fra 159.00 kr til 189.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40% hos SuperBrugsen i 50 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 50 prisregistreringer har JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40% været markeret som tilbud 50 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, marts, maj, juni, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). JACK DANIEL'S NO 7 70 CL 40% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.