
SuperBrugsen
Pure
PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
170,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4% · SuperBrugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4% · Kvickly70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Shotsrør Granatæble 16,4%, Ga-Jol · Wolt Market20 ml14,95 kr747,50 kr/liter
- Shotsrør m. æble 15%, Sure Fisk · Wolt Market20 ml14,95 kr747,50 kr/liter
- Shotsrør Blå Ugler 16,4 %, Nørregade · Wolt Market20 ml14,95 kr747,50 kr/liter
- Shotsrør Fisk 16,4% · Wolt Market20 ml14,95 kr747,50 kr/liter
- LUCKY SHOT 30% · REMA 10008 cl20,00 kr250,00 kr/liter
- Lakridsshots m. tyrkisk peber · Bilka10 cl34,95 kr349,50 kr/liter
- Lakridsshots m. tyrkisk peber · Føtex10 cl37,25 kr372,50 kr/liter
- Shots · Bilka10 cl49,00 kr490,00 kr/liter
- Lakridsshots · Bilka200 ml60,00 kr300,00 kr/liter
- Shots m. smag · Bilka200 ml60,00 kr300,00 kr/liter
- Lakridsshots · Føtex200 ml60,00 kr300,00 kr/liter
- Shots m. smag · Føtex200 ml60,00 kr300,00 kr/liter
- Shots m. salmiak, eukalyptus, pebermynte og anis · Føtex70 cl65,00 kr92,86 kr/liter
- Shots m. hindbær · Føtex70 cl65,00 kr92,86 kr/liter
- Shots m. blåbær · Føtex70 cl65,00 kr92,86 kr/liter
- Shots m. granatæble og lakridssmag · Føtex70 cl65,00 kr92,86 kr/liter
- Shots m. lakrids- og frugtsmag · Føtex70 cl65,00 kr92,86 kr/liter
- Shotsrør 8-pak · Føtex16 cl65,00 kr406,25 kr/liter
- Shots m. lime- og citronsmag · Føtex70 cl65,00 kr92,86 kr/liter
- Shots m. ferskensmag · Føtex70 cl65,00 kr92,86 kr/liter
- SMÅ SURE 16,4% · REMA 100070 cl79,00 kr112,86 kr/liter
- SOUR PEACH 16,4% · REMA 100070 cl79,00 kr112,86 kr/liter
- SMÅ FUGLE 16,4% · REMA 100070 cl79,00 kr112,86 kr/liter
- Shots m. salmiak, eukalyptus, pebermynte og anis · Bilka70 cl79,00 kr112,86 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4% hos SuperBrugsen koster 119.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 11. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 385 dage. Gennemsnitsprisen for PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4% hos SuperBrugsen er 110.12 kr og varierer fra 99.00 kr til 119.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 385 dage har Goma registreret prisdata for PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4% hos SuperBrugsen i 59 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 15% af tiden. Ud af de 59 prisregistreringer har PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4% været markeret som tilbud 59 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 385 dage kan vi se følgende mønstre: PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, marts, april, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 381 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 385 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). PURE SHOTS LAKRIDS 70 CL 16,4% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.