
SuperBrugsen
Frankfurter
FRANKFURTER GØL 500 G
500 g
Tilbuddet udløber i dag
78,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Frankfurtere 80% kød · Føtex500 g30,00 kr60,00 kr/kg
- FRANKFURTER GØL 500 G · SuperBrugsen500 g39,00 kr78,00 kr/kg
- FRANKFURTER GØL 500 G · Kvickly500 g39,00 kr78,00 kr/kg
- Frankfurtere 80% kød · Bilka500 g47,95 kr95,90 kr/kg
- Gøl Frankfurter · MENY500 g49,95 kr99,90 kr/kg
- Gøl Frankfurter · Min Købmand500 g49,95 kr99,90 kr/kg
- Gøl Frankfurter · Spar500 g49,95 kr99,90 kr/kg
- Frankfurter, Gøl · Wolt Market500 g55,50 kr111,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Frankfurtere 80% kød · Bilka480 g25,00 kr52,08 kr/kg
- FRANKFURTER · REMA 1000480 g29,95 kr62,40 kr/kg
- FRANKFURTER · REMA 1000320 g29,95 kr93,59 kr/kg
- Frankfurtere 80% kød · Føtex480 g33,25 kr69,27 kr/kg
- Frankfurter Cheddar-Chili · Løvbjerg300 g34,99 kr116,63 kr/kg
- Frankfurter · Bilka2000 g99,00 kr49,50 kr/kg
- Frankfurtere 80% kød · Bilka1250 g109,95 kr87,96 kr/kg
- Gøl Frankfurter Megakøb · MENY1250 g119,95 kr95,96 kr/kg
- Frankfurter mix · Bilka1100 g135,00 kr122,73 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
FRANKFURTER GØL 500 G hos SuperBrugsen koster 39.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for FRANKFURTER GØL 500 G hos SuperBrugsen er 36.20 kr og varierer fra 29.00 kr til 39.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for FRANKFURTER GØL 500 G hos SuperBrugsen i 41 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 10% af tiden. Ud af de 41 prisregistreringer har FRANKFURTER GØL 500 G været markeret som tilbud 41 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: FRANKFURTER GØL 500 G har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, april, juni, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). FRANKFURTER GØL 500 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.